HİBEBİS
EN

HABERLER

24 Nisan 2018 1. Hibe Çağrısı Kapsamında İmzalar Atıldı

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları 1. Hibe Çağrısı kapsamında 21 Şubat-20 Nisan 2017 tarihleri arasında 11 ilden alınan yaklaşık 4 bin 500 başvuru içerisinden yapılan değerlendirmeler sonucunda 430 proje fonlanmaya uygun bulunarak projelere 70 Milyon TL’nin üzerinde hibe desteği sağlanacaktır.

Sözleşmeleri imzalamak ve projelerin açılışını yapmak amacıyla 19 Nisan 2018 tarihinde JW Marriott Hotel Ankara’da 1. Hibe Çağrısı İmza Töreni düzenlendi. Törende Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Sayın Fatih Dönmez, TANAP ortaklarının temsilcileri, TANAP Genel Müdürü Sayın H. Saltuk Düzyol ve TANAP Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Sosyal ve Çevre Direktörü Sayın Fatih Erdem’in katılımlarıyla sözleşmeler imzalandı.

TANAP SEIP’in öncelik alanlarında bulunan turizm, sağlık hizmetleri, okul, kütüphane ve sosyal alanların geliştirilmesi, mesleki eğitim, tarım, hayvancılık, yerel ve geleneksel ürünlerin üretimi, doğal kaynakların yönetimi, yenilenebilir enerji, çevresel altyapı, aromatik, tıbbi bitkiler ve biyolojik çeşitlilik gibi birçok projenin güzergah üzerinde yaşayan insanlarımızın yaşam kalitesini arttırmasını temenni ederiz.

TANAP SEIP ile ilgili detaylı bilgi için www.tanap-seip.com web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.