HİBEBİS
EN

HABERLER

29 Ağustos 2018 2. Hibe Çağrısı Kapsamında İmzalar Atıldı

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları 2. Hibe Çağrısı kapsamında 23 Haziran – 23 Ağustos 2017 tarihleri arasında 9 ilden alınan yaklaşık 4 bin başvuru içerisinden yapılan değerlendirmeler sonucunda 431 proje fonlanmaya uygun bulunarak projelere 70 Milyon TL’ye yakın hibe desteği sağlanacaktır.

Sözleşmeleri imzalamak ve projelerin açılışını yapmak amacıyla 13 Ağustos 2018 tarihinde JW Marriott Hotel Ankara’da 2. Hibe Çağrısı İmza Töreni düzenlendi. Törende Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Alparslan Bayraktar, TANAP ortaklarının temsilcileri, TANAP Genel Müdürü Sayın H. Saltuk Düzyol ve TANAP Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Sosyal ve Çevre Direktörü Sayın Fatih Erdem’in katılımlarıyla sözleşmeler imzalandı.

2017 yılında TANAP SEIP tarafından duyurulan 2 Hibe Çağrısı kapsamında toplam 860 projeye 140 milyon TL’ye yakın hibe desteği sağlanmaktadır.

TANAP SEIP’in öncelik alanlarında bulunan turizm, sağlık hizmetleri, okul, kütüphane ve sosyal alanların geliştirilmesi, mesleki eğitim, tarım, hayvancılık, yerel ve geleneksel ürünlerin üretimi, doğal kaynakların yönetimi, yenilenebilir enerji, çevresel altyapı, aromatik, tıbbi bitkiler ve biyolojik çeşitlilik gibi birçok projenin güzergah üzerinde yaşayan insanlarımızın yaşam kalitesini arttırmasını temenni ederiz.

TANAP SEIP ile ilgili detaylı bilgi için www.tanap-seip.com web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.