HİBEBİS
EN

HABERLER

02 Kasım 2018 Balışeyh ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Cam Füzyon atölyesi kurulumu çalışmalarında sona gelindi.

Hazırlanan TANAP hibe projesi kapsamında Balışeyh Halk Eğitim Merkezindeki atölyede incelemelerde bulunan Balışeyh Kaymakamı Mücahit Öztürk, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih Morgül’den çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Kaymakam Öztürk, atölyede en önemli ekipmanlardan camın şekillendirilmesinde kullanılacak olan fırının atölyeye getirildiğini belirterek, “İleriki tarihlerde Halk Eğitim Merkezimizin açacağı kurslar sayesinde kursiyerlerimiz camı eriterek hayallerindekileri ürünleri elde edebilecekler. Ayrıca her kursiyerimiz de cam sanatını daha yakından tanıma fırsatının yanında bir meslek sahibi de olacaklar.” dedi. Öztürk, devlet tarafından destekli çeşitli projeler sayesinde vatandaşların önemli kazanımlar elde ettiklerini sözlerine ekledi.

 

 

Kaynak: http://gold.ajanspress.com.tr/linki/7YiNUr0hm1uoRAaHcmnLzg2/?v=2&s=0&b=0&isH=0&1

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.