HİBEBİS
EN

HABERLER

12 Şubat 2017 Doğrudan Yatırım Projelerinin Sözleşmeleri İmzalandı

TANAP - Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları “Doğrudan Yatırım Fonlama Mekanizması” kapsamında desteklenen projelerin sözleşmeleri, 10 Şubat 2017 tarihinde Ankara"da TANAP Genel Müdürlüğü"nde imzalandı.

TANAP Doğalgaz İletim A.Ş. Genel Müdürü Saltuk Düzyol’un katılımıyla gerçekleşen imza töreninde Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında uygulanacak projelerin TANAP güzergahında yer alan yerleşim bölgelerine yapacağı katkıların altı çizildi.

Saltuk Düzyol “TANAP Projesi"nin boru hattı tamamlandığında, birkaç yer üstü tesisinden başka yapılan her şey yeraltında kalacak. Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları ise bölgede yapılan iyileştirmelerin görünen tarafı olacak.” ifadelerini kullandı. 

Tohum Otizm Vakfı’nın “Eğitime Uzanan Yol Projesi”, Öğretmen Akademisi’nin “Öğretmenin İzinde Projesi”, Habitat Derneği’nin “Habitat Sosyo – Ekonomik Kalkınma Programı”, Seyitgazi Belediyesi’nin “Eski Köy Okulları Hayat Buluyor, Frig Vadisi Canlanıyor Projesi” ve Türkiye Kalkınma Vakfı’nın “Entegre Organik Yumurta Tavukçuluğu” ile “Karedeniz Bölgesi’nde Arıcılığın Kırsal Dezavantajlı Nüfus için Gelir Getirici Ekonomik Bir Faaliyet Olarak Geliştirilmesi Projeleri”, TANAP – Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında Doğrudan Yatırım Fonlama Mekanizması ile desteklenecek ve bölge halkının ekonomik ve sosyal kalkınmasına kalıcı katkılar sağlayacak.
TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.