HİBEBİS
EN

HABERLER

31 Ocak 2018 ‘‘Eğitime Uzanan Yol’’ Projesi TOHUM Otizm Vakfı Açılış Toplantısı

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile TANAP Doğalgaz Boru Hattı’nın geçtiği 11 ilde (Ardahan, Kars, Yozgat, Erzincan, Giresun, Ankara, Sivas, Kırıkkale, Kütahya, Balıkesir ve Edirne) yürütülen  “Eğitime Uzanan Yol” Projesi Açılış Toplantısı 31 Ocak 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

“Eğitime Uzanan Yol” Projesi, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM’in katıldığı, TANAP Genel Müdür Danışmanı Arif EREN, Tohum Otizm Vakfı Kurucu Başkan Yardımcısı Aylin SEZGİN ve Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Selcen ÖZER’in de hazır bulunduğu toplantı ile tanıtıldı.

TANAP Doğalgaz Boru Hattı güzergâhı üzerinde Tohum Otizm Vakfı tarafından 2017-2019 yılları arasında yürütülecek olan proje kapsamında otizm konusunda öğretmenlere ve ailelere yönelik eğitim programı geliştirilerek eğitim atölyeleri düzenlenecektir. TANAP’ın 1.6 Milyon TL katkı sağladığı Proje kapsamında bölge halkına ve yerel karar alıcılara yönelik farkındalık seminerleri verilecek ve 11 ilde toplam 33 özel eğitim sınıfının eğitim materyalleri ile donanımı sağlanacaktır.

TANAP olarak, güzergâhımız üzerindeki bölgelere doğrudan katkı sağlayan bir başka projede daha yer almaktan gurur duyuyoruz.
TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.