HİBEBİS
EN

HABERLER

26 Eylül 2017 “Eğitime Uzanan Yol” Projesi kapsamında “Otizm Eğitimleri” Başladı

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile uygulanmakta olan “Eğitime Uzanan Yol” Projesi’nin Eğitim Programı, 25 Eylül 2017 haftasında Kars’ta gerçekleştirilen otizm eğitimleri ile başlamıştır.

TANAP’ın 1.6 Milyon TL katkı sağladığı Proje ile TANAP Boru Hattı güzergâhındaki 11 ilde (Ardahan, Kars, Yozgat, Erzincan, Giresun, Ankara, Sivas, Kırıkkale, Kütahya, Balıkesir, Edirne) yaklaşık 1000 öğretmene ulaşılarak otizm konusunda mesleki kapasitelerinin arttırılması hedeflenmektedir. Ayrıca, bu illerde otizmli çocukların ailelerinin ve bölge halkının otizm konusunda bilgi ve farkındalık düzeylerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Kars İli idari amirleri, aileler ve STK temsilcilerinin katılım gösterdiği 4 gün süren Eğitim Programı 29 Eylül 2017, Cuma günü gerçekleştirilen “Otizm Farkındalık ve Bilgilendirme Semineri” ile tamamlanmıştır.
TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.