HİBEBİS
EN

HABERLER

28 Eylül 2017 ""Entegre Organik Yumurta Tavukçuluğu"" Projesi Uygulamaya Geçiş Töreni Gerçekleştirildi

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları öncelik alanlarında yer alan ve TANAP’ın doğrudan yatırım yaparak desteklediği 6 Projeden biri olan “Entegre Organik Yumurta Tavukçuluğu” Projesi’nin Uygulamaya Geçiş Töreni, 27 Eylül 2017 tarihinde Erzurum’un Aşkale İlçesi’nde gerçekleştirildi.

Törene, Erzurum Vali Yardımcısı Sayın Ünal COŞKUN, Aşkale Belediye Başkanı Sayın Şenol POLAT, Türkiye Kalkınma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Rifat DAĞ, TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları Uzmanı Sayın Duygu DOĞAN ve proje kapsamında seçilen üreticiler ve aileleri katıldı.

TANAP Boru Hattı güzergâhı üzerinde bulunan Erzurum’un Aşkale İlçesi’nde uygulanmaya başlayan Proje kapsamında seçilen 14 üreticiye organik yumurta tavukçuluğu eğitimlerinden, inşası gerçekleştirilmekte olan kümesler için gerekli alet ve ekipmanların teminine kadar çok kapsamlı destek verilecektir.

TANAP’ın 2.2 Milyon TL katkı sağladığı Proje ile gıda güvenliği açısından nitelikli tarımsal üretim kaynaklarının geliştirilmesi ve üreticilerin gelir düzeylerinin arttırılmasını hedeflenmektedir.
TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.