HİBEBİS
EN

HABERLER

16 Temmuz 2019 Orhaneli’de okullara TANAP desteği

Bursa’nın Orhaneli ilçesinde Orhaneli Ahmet Necati Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi'nden (TANAP) 187 bin 943 TL'lik proje desteği aldı. Orhaneli Ahmet Necati Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nin TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programı II. Doğrudan Hibe Çağrısı için sunduğu “Orhaneli Mesleki Eğitim ile Geleceğe Uzanıyor” isimli projesi kabul edildi ve hayata geçirildi. Proje kapsamında liseye destekle PLC, kumanda, tesisat, pano, engelli pano ve kompanzasyon eğitim setleri ile 8 adet bilgisayar ve bilgisayar masası tahsis edildi.

Azerbaycan doğalgazını Türkiye ve Avrupa’ya taşıyacak 1850 kilometre uzunluğunda ana hat 20 ilden geçecek. Yunanistan sınırında son bulan Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP), Türkiye'nin sosyoekonomik kalkınmasına da katkıda bulunuyor.

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.