HİBEBİS
EN

HABERLER

06 Ağustos 2018 SEIP Ekibi İzleme Ziyaretleri Gerçekleştiriyor

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) Doğrudan Hibe Fonlama Mekanizması, 1. Hibe Çağrısı kapsamında Nisan 2018’de sözleşmeleri imzalanan 429 proje, Hibe Faydalanıcıları tarafından uygulanmaya başlamıştır. 

Bu kapsamda, TANAP SEIP Ekibi Temmuz sonu itibariyle Ardahan, Kars, Erzurum, Erzincan, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Sivas, Yozgat, Kırşehir ve Kırıkkale illerinde uygulanmakta olan toplam 142 projeye izleme ziyareti gerçekleştirmiştir. 


İzleme Ziyaretleri’nde projelerin uygulama süreçlerine ilişkin kontroller yapılmış olup Faydalanıcı’lara teknik destek sağlanmıştır. 


TANAP SEIP 1. Hibe Çağrısı kapsamında güzergah üzerindeki 11 ilde desteklenmeye uygun bulunan orta ve küçük ölçekli 429 projeye yaklaşık 70 milyon TL hibe desteği sağlanmaktadır. 


TANAP SEIP ile ilgili detaylı bilgi için 
www.tanap-seip.com  web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.