HİBEBİS
EN

HABERLER

08 Nisan 2019 TANAP’a Sosyal Sorumluluk Ödülü


Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Communitas Awards tarafından “Toplum Hizmeti ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk” ödülüne layık görüldü.

 

Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP), ABD merkezli Communitas Awards tarafından “Toplum Hizmeti ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorisinde ödüle layık görüldü.

TANAP’ın SEIP destek programlarına 2015’te başladığı hatırlatılan açıklamada, “TANAP’ın geçtiği güzergah boyunca ekonomik ve sosyal kalkınma ile doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunmayı amaçlayan ve kaynak hacmi itibarıyla Türkiye’de özel sektör eliyle uygulanmış en büyük yatırımlardan biri olan SEIP, Communitas’ın ‘Toplum Hizmeti ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ ödülünü kazandı.TANAP, sosyal sorumluluk alanında 11’i ABD’li, toplam 15 başarılı şirket arasında yer aldı” ifadeleri kullanıldı.

 

TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.