HİBEBİS
EN

HABERLER

23 Haziran 2017 Tanap Sosyal Ve Çevresel Yatırım Programları Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirildi

Doğrudan Hibe Fonlama Mekanizması’nın 2. Çağrısı için Bilgilendirme Toplantıları 12 ilçede başarıyla geçekleştirildi.

Sivil toplum kuruluşlarından ve yerel yönetimlerden çok sayıda katılımcının yer aldığı Bilgilendirme Toplantıları, 19-22 Haziran 2017 tarihleri arasında, Bala, Bozüyük, Haymana, Orhaneli, Keşan, Tavşanlı, Mustafakemalpaşa, Gelibolu, Sivrihisar, Manyas, Biga ve Odunpazarı’nda gerçekleştirildi.

Sivil toplum kuruluşlarının ve yerel yönetim temsilcilerinin ilgi gösterdiği toplantılarda, hibe programının yanı sıra başvuru koşulları anlatıldı ve katılımcılar Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları’na proje tekliflerini sunmaları yönünde teşvik edildi.

Bölge halkının ekonomik ve sosyal kalkınmasını destekleyen Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları Doğrudan Hibe Fonlama Mekanizması’nın 2. Çağrısı için son başvuru tarihi: 23 Ağustos 2017.
TANAP Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikası hakkında Bilgilendirme
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tanap Doğalgaz İletim Anonim Şirketi (“Tanap”) Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenme Politikasını (“Politika”) incelemek ve güncellemeleri takip edebilmek için www.tanap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.